מעצבים את פני הבית – חלק 2

נכון, מדובר במזל גדול שנפל בחלקי, ממש חסד אשר לא מומלץ לשבת ולחכות לו, אבל גם לאדם שנטול אמצעים כלכליים יכולה לבוא ישועה, והוא לא בהכרח צריך טיולים מאורגנים במחסן הרהיטים הקרוב בכדי לעזור לעצמו.

לתושב העיר תל- אביב לדוגמא, אשר שרוי במצב כלכלי קשה ובכל זאת רוצה לשנות את ביתו ולהפיח בו רוח חיים שונה, ישנם פתרונות רבים. רק צריך לצאת ולערוך סיבוב זריז מעבר לפינת הרחוב, להיות עירני, ומיד נפתחים שלל אוצרות שפשוט נזרקים אל הרחוב מאנשים שהחליטו לשנות את ביתם בעצמם.חבר טוב שלי עבר לא מזמן אל דירה חדשה ויצא ממש לאחר כמה ימים ספורים לאיסוף רהיטים עזובים בעיר. אותו חבר שבכלל ממשרד עורכי דין דיני עבודה, חזר באותו היום עם שולחן מחשב מושלם וספה מחבקת. מאז, אפשר להגיד שהוא הפך לאוסף פרטי אספנות ממש, מסתובב בכל זמן שאינו במשרד ומחפש אחר רהיטי צדקה. ספות, שידות, מיטות, כולנו יושבות ברחוב ומחכות להלקח ובמחיר סחיבה בלבד. במידה ובכל זאת אין באזור מתנות הנופלות משמיים, רק צריך להכנס אל אתר יד שנייה מכל סוג ולמצוא אלפי אנשים שרק מחכים בקוצר רוח לאדם שיגיע ויגאל אותם מרהיט שאין להם אנרגיה להוציא מביתם בעצמם. עד כדי כך פשוט הדבר.

לבסוף, לאלה היכולים לעמוד בהוצאות הכספיות של שכירת שירותי מעצב, תמיד ישנה את האופציה. לכל ציור פנים הביתה שעולה בדמיון, גם אם הפרוע ביותר, יימצא אדם המתאים לעבודה. במידה ויש את הכסף להשקיע, שירותיו של איש מעצב מקצועי יכולים להביא את ביתכם לפאר היצירה ממש, לרמה בה עוברי אורח ואניני טעם עוד יחלמו על טיולים מאורגנים בביתכם החדש.

Comments are currently closed.