עולם בלימודי רוח – חלק 2

קורסים בהפעלת מצלמות דיגיטליות מורכבות ואיכותיות, לאחר מכן קורסים בצילום וראייה אמנותית תוך שימוש באותן מלצמות מתקדמות.

תואר באנימיציה. הדרכות ושימוש בתוכנות אנימציה, מהטובות בעולם, ויצירת עולם מצוייר ופנטסטי ועוד בתמיכה מלאה של מוסד לימוד המעודד זאת. נשמע קצת כמו חלום, לא? ליצור דמויות הזויות מכל הסוגים והצבעים, ממיקי מאוס המקסים של דיסני ועד לאריק קארטמן האכזרי מהסדרה "סאות’פארק’.

לימודי קולנוע, הבנה ולקיחת חלק בתעשייה המופלאה הזו. אין צורך במעבר להוליווד ותשלום על טיולים מאורגנים באולפנים של האחים וורנר, לימודים מלאים נמצאים בישראל ממש מעבר לפינה. מישיבה בחדרי עריכה, אל צילום, תאורה, סאונד, כתיבת תסריט, בימוי, הפקה. בקיצור, הכל מהכל. כמה אתגר וקסם!

דוגמא נוספת? אז הנה, האחרונה. תואר בכתיבה. כן, כן, אפילו בכתיבה יוצרת כבר אפשר לעשות תואר. מרצים ומורים מהתחום אשר באים לתרופ מהידע והניסיון שלהם בכדי לטפח ולעודד כשרונות צעירים. קורסים בתסריט, מעלילתי ולסרט תיעודי. כתיבת מחזות דרמתיים, קומדיות וטרגדיות. סיפורי ילדים, עיתונות, פרוזה, עריכות לשוניות, מה לא? עולם ומלואו חבוי גם בתואר מסוג זה.

כפי שהראיתי, מכל מגוון התחומים והנושאים קיים גם זרם קטן ונידח של מדעי הרוח. ראו כמה פלא, אם רק בזרם קטן שכזה, קיים מגוון אינסופי של אפשרויות.

Comments are currently closed.